For noen uker siden dumpet dette ned i postkassen min.
Mask of magnaminty var opprinnelig bestilt med den forrige pakken som kom, men fantes ikke på lager og kom dermed senere. Fikk med dusjsåpen som ekstra gave på grunn av forsinkelsen.
Mask of magnaminty er visst så populær at de hadde rukket å gå tomme før varestatusen ble oppdatert på nettsiden, og allerede ved første bruk forstod jeg selv hvorfor denne er så populær.
Tenkte jeg skulle komme med en vurdering av alle lush produktene jeg har testet snart, begynner jo å bli en del nå!
Lush addict!
fine produkter :)
Så spennende! Gleder meg til å lese produktanmeldelsen din :D
Så herlig <3
Åå så herlig!
Lush produktene er så herlige!
Ååå, så heldig du er! har kjempe lyst på sånn selv! du har en helt nydelig blogg:)
Aldri prøvd det før, men hvis det var utrsolgt før de fikk sjangs til å oppdatere statusen må det jo være et bra produkt
har hørt masse positivt om Lush. Virker som et godt merke :-D tror jeg skal teste det nese gang !! ooog de fra bodyshop er jeg kjempefornøyde med :)